Zespół weselny lepszy niż DJ?

Zespół weselny lepszy niż DJ?

DJ czy zespół na wesele? Warszawa i inne miasta oferują obie te możliwości. Popularność na różnych weselach zyskują coraz bardziej DJ-je. Jest to rozwiązanie tańsze, oferujące bardziej rozbudowany repertuar. Jednak wiele osób (zwłaszcza starszych) nie wyobraża sobie wesela bez ZespółFiesta Warszawa , dla nich obowiązkowy jest zespół na wesele. Warszawa, na szczęście oferuje również duży wybór pod tym względem.

Jednocześnie czy warto rezygnować z zespołu weselnego? Według mnie niekoniecznie, ponieważ:

  • Gra na żywo – dla wielu osób to jest zdecydowanie bardziej klimatyczne. Nie ma znaczenie czy wesele odbywa się w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, czy jeszcze gdzieś indziej. Jeżeli muzyka jest grana na żywo, to słucha się jej zupełnie inaczej niż tej po prostu odtwarzanej.
  • Wiele osób próbuje zbytnio ingerować w to co gra DJ. Zwłaszcza w miastach takich jak Warszawa często pary młode uważają, że wiedzą najlepiej jaki typ muzyki ma być grany. Niestety często ludzie nie chcą się przy nim bawić, a para młoda winę zwala na DJ-a.

To są dwa istotne argumenty dlaczego warto wybrać zespół na wesele. Być może jest on droższy, jednak dzięki niemu wesele czy to w Warszawie, czy to w innej miejscowości będzie jeszcze bardziej udane, ponieważ ludzie będą dobrze się bawić.

Comments are closed.